مصرف زرشک برای درمان انواع بیماری

هنگام پرداختن به جمعیت زرشک پفکی اناری قائنات، مانند سایر بوته های مهاجم، مهم است که مقیاس را در نظر بگیرید.

آنها در یک منطقه باقی می مانند نه به این دلیل که کشتن گیاهان منفرد به خصوص دشوار است، بلکه به دلیل بذر پربار و گسترش رویشی آنها از طریق لایه بندی است.

در توسعه رویکرد خود برای کنترل زرشک پلویی مجلسی ژاپنی، برنامه ریزی کنید تا “بهترین ها را ذخیره کنید” یا کار را در مکان ها و مناطقی که کمترین تهاجم را دارند شروع کنید که در آن پوشش گیاهی مطلوب بومی وجود دارد.

این رویکرد برای کنترل در مقیاس بزرگ‌تر موفق‌تر خواهد بود، نه تنها نتیجه‌ای با ارزش زیست‌محیطی بالاتر ایجاد می‌کند، بلکه احساس موفقیت بسیار بیشتری را ایجاد می‌کند.

علاوه بر این، هنگام درمان زرشک خشک ژاپنی، احتمالاً بسیاری از گونه‌های بوته‌های مهاجم دیگر را خواهید دید. این وضعیت بسیار رایج به همین دلیل است که استفاده از یک علف کش با طیف وسیع توصیه می شود.

از آنجایی که این گیاه به راحتی توسط پرندگان پراکنده می شود، تهاجمات جدید می توانند تکرار شوند و تکرار خواهند شد، اما حذف نقطه ای افراد جدا شده به عنوان یک فعالیت نگهداری منظم بسیار آسان تر است.

تقویم مدیریتی زرشک کوهی خشک ژاپنی کاملاً منعطف است زیرا شاخ و برگ آن زود ظاهر می شود و دیر می افتد. درمان با ساقه برای ساقه های دست نخورده یا بریده شده یک فرصت درمانی در تمام طول سال فراهم می کند.

زرشک ژاپنی زود برگ می زند و برگ های خود را دیر می ریزد و یک پنجره طولانی برای محلول پاشی ایجاد می کند.

درمان پوست پایه و ساقه را می توان در هر زمانی که آب و هوا اجازه دهد انجام داد. نام محصولات منعکس کننده قرارداد فعلی علف کش ایالت پنسیلوانیا است. مارک های اضافی با همان مواد فعال موجود است.

 • منابع:
  1. Japanese Barberry – Penn State Extension
 • تبلیغات: 
  1. فروش پارچه ترمه در بهترین کیفیت و با کم ترین سود
  2. دختری که مهریه اش هزاران گل رز پوسیده بود!
  3. برای از بین بردن گردن درد از نقره استفاده کنید.
  4. با مصرف سبزی خشک لاغر شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.