قیمت شیشه سکوریت مات شونده برقی

شیشه سکوریت از زیباترین محصولاتی است که با عملیات خاصی تولید می شود. قیمت شیشه سکوریت مات شونده برقی در صورت خرید عمده بسیار مناسب می باشد و این امکان خرید برای همه مشتریان وجود دارد.

قیمت شیشه سکوریت مات شونده برقی

منظور از شیشه سکوریت چیست؟

منظور از شیشه سکوریت چیست؟ شیشه طی عملیات و فرآیند خاصی سکوریت می شود که امکان استفاده آن برای تمامی ساختمان ها وجود دارد. سکوریت نوعی عملیات حرارتی است که طی آن شیشه را با دمای بسیار بالا نرم می کنند و پس از آن به سرعت آن را از دو طرف سرد می کنند.

طی نرم شدن و حرارت دیدن شیشه از چاپ های رنگی، رفلکس، لاک و… استفاده می شود که طرح و مدل های بسیار زیبا و متنوعی بر روی آن به وجود می آورد. این نوع شیشه نسبت به شیشه های معمولی از ضخامت بیشتری برخوردار بوده و در نتیجه در برابر شکستگی و انواع ضربات مقاوم تر می باشد. به نوعی می توان گفت مقاومت مکانیکی آن حدود 5 برابر می شود.

از عمده مصارف این شیشه ها می توان به صنایع خودروسازی اشاره نمود که در سمت جلو و عقب خودرو از آنها استفاده می شود. انواع شیشه سکوریت برقی در ابعاد و مدل های گوناگون تولید می شود که از جدیدترین محصولات به شمار می روند.

از این شیشه می توان جهت ورودی ساختمان ها بدون استفاده از قاب به کار برد که ایمنی آن بسیار بالا می باشد.

خرید انواع شیشه سکوریت مات برقی

خرید انواع شیشه سکوریت مات برقی

خرید اینترنتی انواع شیشه سکوریت مات برقی برای تمامی مشتریان در حال انجام است و مشتریان می توانند به صورت عمده و به صورت مستقیم خرید خود را تکمیل نمایند. این مجموعه با استفاده از کادر مجرب موقعیتی را برای مشتریان ایجاد کرده است که بتوانند در هر شهر و روستایی که به سر می برند خرید خود را در کمتر از چند دقیقه انجام دهند.

سفارش محصولات به صورت تماس تلفنی مقدور می باشد و مشتریان می توانند درخواست خود را با کارشناسان فروش مطرح نمایند. فروشندگان از دانش بسیار بالایی برخوردار هستند و اطلاعات خود را در رابطه با محصولات به روز می کنند.

جهت خرید شیشه سکوریت به صورت آگاهانه می توان به مشورت با این فروشندگان پرداخت و از ویژگی ها و خصوصیات آن مطلع شد. خرده فروشان می توانند برای دسترسی به میزان بالای این محصول درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارند در اسرع وقت آنها را تحویل بگیرند.

ارسال این شیشه ها در ایمنی بسیار بالا انجام می شود و به این منظور از حمل و نقل ویژه به کار گرفته می شود تا محصولات در سلامت کامل به دست مشتریان برسند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.