بازرگانی آمورف
خانه / شیشه سکوریت / شیشه ساتینا / قیمت روزشیشه های ساتینا از کارخانه های تولید کننده بزرگ

قیمت روزشیشه های ساتینا از کارخانه های تولید کننده بزرگ

شیشه های ساتینا، شیشه هایی هستند که با تکنولوژی خاصی تولید میگردند و برخلاف شیشه های سند بلاست،که ازپاشش پرفشار شن بر روی سطح شیشه ایجاد میگردد.
شیشه های ساتینا دارای سطح یکدست مات ویکنواخت هستند؛ به طوری که یک طرف شیشه کاملا مات میگردد. برای تولید شیشه ساتینا، ازتکنولوژی بالایی بهره گرفته می شود و به صورتی که شیشه جام به صورت یکدست درداخل موادی ازترکیبات اسید فلوئوریک سایرموادغوطه ورشده وهمین اسید موجب خورندگی یکدست یک طرف شیشه میگردد. این شیشه ها در ضخامت های ۴ تا ۱۲ موجود هستند و قابلیت تبدیل به سکوریت و لمینت را دارند و بر روی سطح شیشه هرگونه طرح و الگویی رامیتوان ایجاد کردعوامل تاثر گذاربرقیمت شیشه های ساتینا ضخامت وایجاد طرح روی شیشه هستند.

شیشه های ساتینا برای پارتیشن بندی
شیشه های ساتینا برای پارتیشن بندی
شیشه های  ساتینا برای حمام
شیشه های ساتینا برای حمام

قمیت خرید شیشه های ساتینا از تولید کنندگان شهر شیراز

شیشه های ساتینا،ویژگی های چند شیشه را با هم دارد؛ اولا که به صورت یکدست مات هستند.ودوما امکان ایجادطرح و یاهرالگویی برروی این شیشه ها وجود دارد وسوما تمیزکردن این شیشه به نسبت شیشه های سندبلاست، ومشجر بهتر است زیرا طرح هایی که بر روی شیشه ایجاد می شوند زبری دارند و امکان تمیزی آسانی ندارندشهرشیراز،یکی از شهرهای با قدمت طولانی تاریخی می باشد و هرساله توریست و گردشگران بیشماری را به سمت خود جلب میکند.به همین دلیل خریداران شیرازی درخواست زیادی مبنی برخرید شیشه ساتینا دارند. دراین شهر تولید کنندگان بزرگی به تولید شیشه های ساختمانی، مشغول هستند.
وبه دلیل استفاده ازتجهیزات وامکانات روزامکان تولید شیشه های ساتینا، را درحجم عمده دارند برای خریدعمده شیشه های ساتینا، ازتولید کنندگان بزرگ شیرازی میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تفاوت شیشه های ساتینا و سند بلاست در چیست.

شیشه های ساتینا، وسند بلاست یک وجه مشترکی دارند. واینکه هردوی این شیشه ها به صورت مات می باشند. اما شیشه های سنبلاست، سطح یکدست ماتی ندارند و در بعضی قسمت ها فضای خالی دارد ولی شیشه های ساتینا به صورت کاملا یکدست مات میگردد. مهمترین وجه تمایزشیشه های ساتینا، به نسبت سند بلاست درتکنولوژی تولیدآن می باشد؛ به نحوی که درساخت شیشه های ساتینا، ازدستگاه ها وتجهیزات استاندارد اروپایی استفاده می شود.اما شیشه های سندبلاست، از دستگاههای سندبلاست برای مات شدن شیشه استفاده می کنند وتفاوت بعدی شیشه های ساتینا با سندبلاست، در تمیزکردن آن است شیشه های ساتینا،سطح صاف و مات دارند به همین دلیل تمیزی آسان تری از شیشه سند بلاست دارند. ومقاومت شیشه های ساتینا به دلیل فرایند سکوریت ولمینتی که در ساخت آنها استفاده می شود بیشتر است.

تفاوت شیشه های ساتینا و سند بلاست

کاربرد شیشه های ساتینا

دلیل استفاده ازشیشه های ساتینا در هر فضا و محیطی به خاطرعبور نور به داخل محیط می باشد. ودر خیلی از مکان هایی که امکان مشاهده فضای داخلی وجود دارد؛از این شیشه ها استفاده می گردد.مهمترین کاربرد شیشه های ساتینا در مساجد برای جداسازی فضای اقامه نماز خواهران و برادران می باشد. کاربرد شیشه های ساتینا،به چند مورد محدود نمی شود و در هر جایی امکان نصب وجود دارد.ازجداسازی فضای بین اتاق هاوهمچنین مراکز بهداشتی و پزشکی،باشگاهها،استخرها،پارتشن بندی ادرات استفاده می شود.

شیشه های ساتینا در درمانگاه
شیشه های ساتینا در آرایشگاهها
شیشه های ساتینا در ادارات
شیشه  های ساتینا در جدا سازی اتاق منازل
شیشه های ساتینا برای جدا سازی اتاق ها
شیشه های ساتینا در سرویس بهداشتی
شیشه ساتینا در سرویس بهداشتی
شیشه های ساتینا در سازمان ها
شیشه ساتینا در سازمان ها

انواع شیشه های ساتینا
۱-شیشه ساتینا ۴ میل
۲-شیشه ساتینا سکوریت
۳-شیشه ساتینا طرح دار
۴-شیشه ساتینا لمینت
۵-شیشه ساتینا ساده و فلوت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خط تولید شیشه سکوریت ۲۰ میل

شیشه سکوریت 20 میل از نمونه های شیشه با مشخصه خاص است که مزیت های زیادی دارد و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در خط تولید آن این شیشه با بهترین مو

آراد برندینگ