فوم ماینوکسیدیل روگین برای شستشوی داشتبورد پراید!

بسیاری از افراد فوم شوینده را به سایر محصولات ترجیح می دهند.

و طرفداران فوم ماینوکسیدیل روگین را می توان درک کرد: استفاده از آن راحت و دلپذیر است، به مقدار کم مصرف می شود و علاوه بر این، دارای انواع خاصیت دوستدار پوست است.

بنابراین، به عنوان مثال، یک شستشوی پاک کننده صورت نه تنها چربی و کثیفی اضافی پوست را از بین می برد، بلکه منافذ را نیز پاک می کند.

شستشوی صورت مرطوب کننده برای پوست های خشک مناسب است، فوم حاوی اجزای آنتی باکتریال با آکنه و سایر التهابات مشخصه پوست چرب مقابله می کند.

چگونه فوم مناسب برای شستشو انتخاب کنیم؟
شما باید با در نظر گرفتن ویژگی های پوست صورت، دارویی را انتخاب کنید.

پوست های حساس نه تنها به پاکسازی، بلکه به محافظت ملایم نیز نیاز دارند – فوم هایی با ترکیبات تسکین دهنده مانند پانتنول یا کالاندولا مناسب هستند.

شوینده های کف کننده برای پوست های چرب ممکن است حاوی اسیدهایی باشند که مسئول فرآیند لایه برداری هستند و همچنین عوامل ضد باکتریایی مانند عصاره بابونه و روغن درخت چای.

فوم های طراحی شده برای پوست های مختلط اغلب شامل اسید هیالورونیک یا گلیسیرین برای جلوگیری از خشک شدن بیش از حد است.

چگونه از شوینده فوم به درستی استفاده کنیم؟
تصور اینکه هنگام استفاده از شستشوی صورت، ناگهان مشکلی پیش بیاید سخت است.

فوم باید روی صورت مرطوب زده شود و روی پوست پخش شود و توجه ویژه ای به ناحیه T داشته باشید. پس از مدتی، محصول باید شسته شود.

تبلیغات – ادامه در زیر
اکثر محصولات، از جمله شوینده فوم مخصوص پوست های حساس، و همچنین شوینده فومی که برای پوست های مشکل دار طراحی شده است، برای استفاده روزانه مناسب هستند – معمولاً در صبح و عصر استفاده می شوند.

ترکیب این محصولات به گونه ای انتخاب شده است که پوست را به آرامی و بدون خشک کردن بیش از حد آن تمیز می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.