بازرگانی آمورف
خانه / شیشه سکوریت / فروش عمده “شیشه سکوریت ۸ و ۱۰” میل برای کارخانه های مبلمان

فروش عمده “شیشه سکوریت ۸ و ۱۰” میل برای کارخانه های مبلمان

امروزه مبلمان فقط یک کالای خانگی ضروری نیست؛ بلکه یک جزئیات داخلی نیز محسوب می شود. به همین دلیل ساخت مبلمان مقدار زیادی از مواد مانند پلاستیک ، چوب ، فلز و حتی شیشه را به خود اختصاص می دهد.مبلمان خانه شما را کامل می سازد: مهم نیست که خانه شما چقدر بزرگ باشد ، مگر اینکه در خانه خود مبلمان کاملی داشته باشید ،نمی توانید فضا را تعریف کنید. حتی اگر خانه ای کوچک ساخته اید ،برخی مبلمان با کیفیت جلوه ای کامل به آن می بخشد.این وسیله مهم امروزه در هر منزلی پیدا می شود و به دلیل هزینه هایی که در جهت ساخت مبلمان میشود.حفظ و مراقبت از این وسیله خیلی ضروری و مهم است.

این وسیله سالهای متمادی در منزل مورد استفاده قرار میگیرد؛به همین علت اهالی منزل تمام تدابیر لازم را در جهت حفظ و سالم نگه داشتن آن به کار میگیرند.
امروزه خریداران مبلمان منزل برای میزهای نهارخوری و جلومبلی شیشه سکوریت در ضخامت های ۸ یا ۱۰ میل سفارش می دهند.شیشه،هم دوام و ماندگاری خوبیدرمقابل صدمات وارد شده به میزهای جلومبلی و عسلی داردو هم اینکه درخشندگی و زیبایی خوبی را به ظاهر مبل میبخشد.تمیزی آن به نسبت چوب خیلی آسان تر است.

شیشه سکوریت جلو مبلی

 

فروش عمده شیشه سکوریت برای شرکت های تولید کننده مبلمان

شیشه سکوریت، از جمله مواردی است که در صنعت مبلمان هم خریداران زیادی دارد.زیرا بیشتر خریداران در کنار سفارش این محصول در جهت مراقبت ازمبل شیشه سکوریت در ضخامت های ۸ یا ۱۰ میل سفارش می دهند و به همین دلیل حجم بالایی از سفارشات شیشه های سکوریت مربوط به صنف تولیدکنندگان و توزیع کنندگان عمده مبلمان در کشور است.برای خرید و سفارش شیشه سکوریت در هر رنگ،ضخامت و کیفیتی میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید تا بهترین و مناسب ترین قیمت خرید را با بهترین کیفیت و خدمات دریافت نمایید.

استفاده از شیشه سکوریت در صنعت مبل سازی

شیشه سکوریت در صنعت مبلمان

عرضه عمده شیشه سکوریت دیاموند شده با هر ضخامتی به تولید کنندگان کنسول آیینه و شمعدان

کنسول و میز آیینه شمعدان، جزو آن دسته محصولات و اسباب منزل به شمار می روند؛که امروزه در هر منزلی دیده می شود بیشترین خرید این ملزومات متعلق به جوانانی است که به تازگی تشکیل زندگی داده و زیر یک سقف رفته اند.این محصول به دلیل هزینه بالای فراوری شده و زحمات زیادی که در ساخت دارد قیمت خیلی بالایی دارد و جزو کالاهای لوکس و گران قیمت می باشد که مراقبت خوب از آن را می طلبد.به همین جهت خریدران در کنار خرید این محصول همیشه شیشه را برای قرار دادن بر روی کنسول از فروشنده درخواست دارند.به همین علت تولید کنندگان مبلمان و کنسول در کنار فروش این محصول شیشه های این محصول را به مشتریان عرضه میکنند.

مجموعه ما هرگونه شیشه ای در رنگ های سفید و دودی را با قیمت خیلی مناسب کارخانه، به تولید کنندگان عرضه می دارد.

جهت خرید شیشه سکوریت مناسب کنسول و میز آیینه و شمعدان با ما در ارتباط باشید.

چند دلیل مهم استفاده از میزهای شیشه ای مبلمان

۱-مبلمان شیشه ای خلاقیت و سبکی را در طراحی اتاق به ارمغان می آورد.

۲- میز معمولی که از شیشه ساخته شده است در قسمت داخلی ظریف به نظر می رسد. صرف نظر از اینکه اتاق نشیمن یا یک دفتر باشد ، درهر فضای داخلی متناسب است.

۳-شیشه میزها را می توان به صورت ضد ضربه و لمینت ساخت؛که در مقابل هر ضربه حتی از چوب هم مقاومتر باشدوهیچگونه ضربه و یا فشاری کوچکترین صدمه ای را به شیشه نزند و این نگرانی صاحبان منزل را از بابت شکست شیشه های میز برطرف می سازد.

۴-شیشه با سایر موارد به خوبی پیش می رود. با هر دو پایه چرخان از جنس چوب و پایه فرفورژه سازگار است.همچنین با وسایل ساخته شده از چرم عالی به نظر می رسد. میز شیشه ای به ویژه با وسایل ساخته شده از برنز طلا و جواهر بسیار زیبا به نظر می رسد.

۵-میزشیشه ای،باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد.نکته این است که پرتوهای نوری روی شیشه بریده خم می شوند و در سراسر سطح گسترش می یابند که مرزهای آن گسترش می یابد.

۶-تمیزی و نظافت میزهای شیشه ای آسان تر از چوبی است.

۷-استفاده از شیشه بر روی میز باعث افزایش طول عمرمیزهای جلومبلی و عسلی می شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خط تولید شیشه سکوریت ۲۰ میل

شیشه سکوریت 20 میل از نمونه های شیشه با مشخصه خاص است که مزیت های زیادی دارد و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در خط تولید آن این شیشه با بهترین مو

آراد برندینگ