بازرگانی آمورف
خانه / شیشه سکوریت / فروش عمده شیشه سکوریت ایرانی در بازار اروپا

فروش عمده شیشه سکوریت ایرانی در بازار اروپا

کشورمان ایران در سال های اخیر توانسته است در صنعت انواع شیشه های ساختمانی جای خود را در دنیا پیدا کند به طوری که می توان گفت فروش عمده شیشه سکوریت ایرانی علاوه بر اروپا به کشور های آسیای میانه،کشور های حوزه خلیج فارس و ترکیه وغیره  امکان پذیر شده است.

در تعریف شیشه سکوریت باید گفت که سکوریت فرایندی است که در آن شیشه حرارت دیده و نرم شده با دمیده شدن هوای سرد  به دو سطح آن باعث محکم تر شدن شیشه میشود.

از شیشه سکوریت در ساختمان معمولا در جایی استفاده می شود که حفظ انرژی در آن نقطه مهم باشدبدین صورت هم از هدر رفتن انرژی جلوگیری می شود هم نمای زیبایی به ساختمان می دهد از جمله می توان به تراس،گل خانه، پنجره های تمام قد و غیره اشاره کرد.

فروش عمده شیشه سکوریت ایرانی در بازار اروپا

پخش شیشه سکوریت با حمل و نقل استاندارد

پخش شیشه سکوریت با حمل و نقل استانداردپخش شیشه سکوریت، نیازمند بازار یابی درست و اصولی و نیازمند تخصص است همچنین در این زمینه شرکت هایی وجود دارند که مشغول خرید عمده شیشه سکوریت از تولید کنندگان و فروش شیشه سکوریت به متقاضیان آن است.

بدیهی است که پخش این محصول باید با حمل و نقل استاندارد صورت بگیرد تا محصولات دچار صدمه نشود.

صرفه جویی در هزینه ها با خرید شیشه سکوریت

صرفه جویی در هزینه ها با خرید شیشه سکوریتبدیهی است که شیشه های سکوریت دارای ضخامت و کیفیت بالایی است که استفاده از آن در ساختمان باعث جلوگیری از هدر رفتن سرما و گرما شده در نتیجه باعث کاهش مصرف انرژی ودر پی آن کاهش هزینه می شود.

در ابتدا، این نوع شیشه در صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار گرفت و بعد از آن استفاده از آن در ساختمان و لوازم خانگی شیوع پیدا کرد.

از جمله لوازم خانگی که از این شیشه ها برای ساخت آن ها استفاده می شود می توان به اجاق گاز رو میزی، فر تو کار و یخچال است.

این شیشه ها بسیار مقاوم بوده که استحکام آن پنج برابر بیشتر از شیشه های معمولی در برابر ضربات است و با شکستن تیز و برنده نمی شود.

مرکز فروش شیشه سکوریت درجه یک

مرکز فروش شیشه سکوریت درجه یکمرکز فروش شیشه سکوریت درجه یک معمولا فروشگاه هایی هستند که کار نصب و تعمیر این محصولات را نیز به عهده دارند ازجمله این فروشگاه ها شیشه سکوریت مینا می باشد.

اولین تولید کننده شیشه سکوریت در ایران

اولین تولید کننده شیشه سکوریت در ایراناولین تولید کنندگان شیشه سکوریت در ایران فعالیت خود را در کمتر از نیم قرن پیش شروع کردن و در سال های اخیر موفق شده اند که حدود چهل درصد از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنند.

برخی از تولید کنندگان شیشه سکوریت هم به تولید و پخش و هم نصب و تعمیر این محصول می پردازند که واضح است که از لحاظ هزینه بسیار به صرفه است و به نفع مشتری خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خط تولید شیشه سکوریت ۲۰ میل

شیشه سکوریت 20 میل از نمونه های شیشه با مشخصه خاص است که مزیت های زیادی دارد و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در خط تولید آن این شیشه با بهترین مو

آراد برندینگ