مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیشه های ساختمان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش جارهای شیشه ای فانتزی و عمومی برای استان مشهد

جار شیشه ای عسل برای مشهد

استان مشهد،یکی از شهر های با جمعیت بالا است که فاقد ذخائر گازی و نفتی است اما طرفیت های زیادی در حوزه فولاد و مواد معدنی و سنگ های گرانبها همچون فیروزه نیشابور و صنایع کشاورزی-دامی-تبدیلی -صنایع دستی چون فرش جزو توانمدی های خوب این استان برای ایجاد پتانسیل های خوبی صادراتی است .
خراسان رضوی با کشورهایی چون افغانستان و ترکمنستان و تاجیکستان مرز زمینی و با کشورهایی چون امارات -عراق -آسیای میانه و جنوب شرق آسیا کریدور ترانزیتی دارد.همه این ظرفیت ها و مزیت ها دلیلی روشنی برای ایجاد فرصت های خوب در بازارهای بین المللی می شود ودر این راه خیلی از افراد با شناسایی فرصت های مغفول مانده اقدامات موثری را در راستای بازارسازی مناسبی را در این کشورها انجام داده اند.سالیانه حجم بالایی از ترددهای ترانزیتی از این استان به کشورهای مقصد صادراتی انجام می شود.

محصولات صادراتی این استان دارای گروه بندی های مختلف می باشند و یکی از این محصولات که جزو یکی از مقوله های مهم بسته بندی در بحث صادرات است جارهای شیشه ای است .

خیلی از فعالین حوزه های مختلف با بسته بندی هایی زیبایی که به توسط جارهای شیشه ای، انجام می دهند خیلی از محصولات مورد درخواست کشورهای هدف را با ارزش افزوده و پکیجینگ مناسب به مشتریان صادراتی ارائه می دهند و همین عامل تقاضای خریدرابرای سفارش و خرید بیشتر محصولات افزایش می دهدبه همین دلیل متقاضیان در استان مشهد بیشترین خریداران جارهای شیشه ای برای عرضه محصولات در قالب سفارشی برای بازارهای داخلی و خارجی هستند.

بیشتر تولیدات شرکت های بزرگ جارهای شیشه ای، به این استان ارسال میگردد و این استان هم مثل سایر شهرهای بزرگ فعالیت های خیلی خوبی در زمینه تولید و بسته بندی مواد غذایی دارد و شهرک های صنعتی خیلی بزرگی با فعالیت های تجاری بالایی با تمام ظرفیت در این استان فعال هستند و به دلیل موقعیت استراتژیک صادراتی که شهر مشهد دارد؛ پتانسیل های خوبی در زمینه صادرات ترشی و مربا و عسل برای کشورهای را داراست و فعالین این حوزه همیشه نگاه ویژه ای به این مقوله داشته و با آگاهی که نسبت به امر صادرات دارند برنامه های خیلی خوبی را برای این منظور در نظر میگیرند.

جار شیشه ای عسل

جار شیشه ای عسل

 

جایگاه شهر مشهد در تولید و صادرات عسل در جارهای شیشه ای:

شهر مشهد،یکی از شهرهای پیشرو در زمینه تولید عسل در استان خراسان رضوی و جنوبی است و بعد از این شهر چناران و نیشابور در این زمینه پیشتاز هستند.
در استان خراسان رضوی حدود دو هزار و هفتاد بهره بردار در حوزه زنبورداری فعالیت دارند؛که حدود ۳۹۰ تن عسل مورد نیاز سالیانه کشور در این استان تولید می شود و این استان در میان سایر شهر های تولید کننده عسل رتبه یازدهم را به خود اختصاص داده است ؛و این نشان از جایگاه مطلوب این استان در تولید عسل است.در کنار تولید عسل شهر های چناران و نیشابور حجم عسل تولیدی این شهر به ۵۰۰ تن در سال می رسد و به دلیل همسایگی نزدیک این استان با کشورهای خارجی میزان بالایی از عسل تولیدی این استان با بسته بندی (جارهای شیشه ای) در حجم و ابعاد مختلف به کشورهای همسایه صادر میگردد.

جارهای شیشه ای برای عسل

 

معرفی گمرکات استان خراسان رضوی و شمالی برای صادرات جارهای شیشه ای:

در این قسمت لازم دانستیم اطلاعات مختصری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان خراسان رضوی و شمالی برای همه عزیرانی که برنامه ریزی و استراتژی های مناسبی را در اختیار صادرکنندگان محصولاتی همچون ترشی و مربا یا عسل در بسته بندی جارهای شیشه ای، ارائه نمائیم؛امیدوارم برای همه عزیزانی که در حوزه تجارت خارجی برنامه ریزی دارند مثبت ثمر واقع شود.

شهر مشهد دارای ۵ گمرک فعال و ۲ بازارچه مرزی فعال است

گمرک مشهد،گمرک سرخس،گمرک باجگیران،گمرک دوغارون،گمرک لطف آباد،گمرک باجگیران

برای آشنایی بیشتر از هر یک گمرکات این استان به توضیح مجزا برای هرگمرک و اهمیت هر یک به عنوان بازیگر اصلی حوزه تجارت در این استان میپردازیم.

گمرک سرخس:در ۱۵ کیلومتری شهر مرزی سرخس قرار دارد.محدوده فعالیت آن راه آهن و منطقه اقتصادی ویژه سرخس می باشد.این گمرک اولین از نظر تراتزیت کالا در استان خراسان رضوی محسوب می شود و سالیانه حدود ۲۶٫۶ درصد حمل و نقل ترانزیت زمینی را به خود اختصاص داده است. مسیرهای ترانزیتی از این گمرک به کشورهای آسیای میانه از جمله ازبکستان،قرقیزستان ، ترکمنستان انجام می شود.

گمرک باجگیران:درفاصله ۸۴ کیلومتری شهر قوچان و نقطه صفرمرزی بین ایران و ترکمنستان واقع شده است.فاصله آن تا عشق آباد مرکز کشور ترکمنستان ۳۸ کیلومتر است وجود بازارچه مرزی باجگیران نیز بر اهمیت هرچه بهتر این گمرک افزوده است.
گمرک دوغارون:در فاصله ۱۸ کیلومتری شهر مرزی تایباد قراردارد و در مجاورت منطقه ویژه اقتصادی دوغارون وبازارچه مرزی بزرگ دوغارون قرار دارد.بیشترین حجم تجارت کالا که از امارات به گمرک بندر شهید رجایی و امام خمینی و باهنر در شهر بندرعباس انجام می شود.به صورت ترانزیت زمینی از گمرک دوغارون به کشور افغانستان ارسال میگردد.
گمرک لطف آباد:درفاصله ۲۵ کیلومتری شهردرگز، ودر مجاورت گمرک آرتیق کشور ترکمنستان قرار دارد.این گمرک از نظر رویه ترانزیتی جزو ۵ گمرک برتر در حوزه ترانزیت زمینی در ایران شناخته می شود.به دلیل محدودیت های ترانزیتی صادرات کالا که در مرز سرخس بوجود آمده بیشترین تردد کامیون ها از گمرک لطف آباد انجام می شود و حجم ترانزیت کالا در این گمرک ۵ برابر سال های گذشته است.

در این پست سعی بر آن داشتیم دیدگاه مخاطبین را با پتانسیل ها و ظرفیت های صادراتی استان مشهدآشنا بکنیم.بسیاری از افرادی که در حوزه های تولیدی فعالیت دارند با عدم اشراف کامل برموقعیت استراتژیک این استان از فرصت های دست نخورده ای که وجود دارد بهره کافی را نبرده و در زمینه تولید و بسته بندی و بازاریابی کشورهای اطراف این استان اقدامات موثری را انجام نداده اند،در این استان محصولات متنوعی ساخته می شود که اگر بسترهای مناسب برای ورود به بازارهای اطراف را داشته باشد می تواند ارزآوری و تولید ثروت را برای این استان و حاشیه های مرزی داشته باشد.

 

 

مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیشه های ساختمان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید