بازرگانی آمورف
خانه / شیشه دوجداره / فروش انواع شیشه دوجداره با تخفیف ویژه

فروش انواع شیشه دوجداره با تخفیف ویژه

شیشه دو جداره انواع شیشه ها با عایق حرارت و صدا هستند. امروزه خانه های نوساز اکثرا از این شیشه ها استفاده می کنند. این شیشه همراه با پنجره های دوجداره استفاده می شود و کاربرد زیادی در ساختمان های اداری و مسکونی دارد.  شیشه دو جداره در کارخانجات ایران با کیفیت بالایی تولید و روانه بازار می شود. در بازار نیز فروش انواع شیشه دوجداره در مراکز فروش در انواع مختلف عرضه می شود.

فروش انواع شیشه دوجداره با تخفیف ویژه

بروز ترین طراحی شیشه دوجداره به وسیله مهندسان نخبه

بروز ترین طراحی شیشه دوجداره به وسیله مهندسان نخبهبروزترین طراحی شیشه دوجداره به وسیله مهندسان نخبه طراحی شیشه های چندین جداره است به گونه ای که شیشه های چند جداره تا پنج جداره نیز ساخته می شود. این شیشه ها عایق کامل حرارت و صدا هستند به گونه ای که در صورت وجود ساختمان کنار اتوبان با وجود این پنجره و شیشه هیچ صدایی از عبور ماشین به گوش نخواهد رسید. لذا عایق حرارت نیز می باشد و از ورود گرما به خارج جلوگیری خواهد نمود.

این شیشه ها با پنجره های مخصوص به خود نیز استفاده می شود. شیشه های دو یا چند جداره در نمایندگی های فروش عرضه می شوند؛ که برخی مواقع نمایندگی های فروش خود نصابان این شیشه نیز می باشند.

قیمت شیشه دوجداره با ارزش افزوده ۹ درصد

قیمت شیشه دوجداره با ارزش افزوده 9 درصدقیمت شیشه دوجداره با ارزش افزوده ۹ درصد در بازار فروخته می شود. لذا در فروش آن ۹درصد مالیات قرار داده شده و به حساب مالیات خواهد رفت. قیمت فروش شیشه دوجداره نیز در بازار متفاوت است و بسته به نوع شیشه رنگی؛ ساده؛ رفلکس؛ سکوریت؛ لمینت قیمت این شیشه ها متفاوت می باشد.

خرید عمده و بدون واسطه این شیشه ها از تولید کننده قیمت ارزانتری خواهد داشت. برندهای معروف و معتبر این شیشه ها که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخورداراند قیمت آنها نیز بالا می باشد. لذا قیمت گذاری این شیشه با خود کارخانه دار است که بسته به هزینه تولید و قیمت مواد اولیه قیمت را تعیین می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارائه کننده شیشه دوجداره ارزان قیمت

شیشه دو جداره، شیشه ای می باشد که عایق هوا، سرما، گرما، و بسیاری از این نمونه ها می باشند، شیشه دوجداره قیمت، متفاوتی دارد، که علت آن نیز کیفیت،  انواع مخت

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ