عرضه عمده شیشه 10 میل-قیمت شیشه 10 میل در بازار ایران

شیشه های 10 میل، از جمله شیشه هایی هستند در که در دو شیشه سکوریت و لمینت ساخته می شوند؛ و معمولا برای کاربرد و مصارف مختلفی استفاده می شوند. این شیشه ها از روی هم قرار گرفتن دو شیشه 5 میل با یک طلق pvb ساخته می شود که به شیشه هایی که تحت این فرایند ساخته می شوند شیشه های 10 میل لمینت گفته می شود. و در حالتی دیگر شیشه به صورت یکدست کامل 10 میل تولید می شود؛ و عملیات سکوریت برروی این شیشه ها اعمال می شود که دو حالت ساخته شده شیشه از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است فقط تفاوت عمده در نحوه ساخت است به طوری که شیشه های 10 میل سکوریت شده از شیشه های لمینت ارزانتر و به صرفه تر است.

مراحل تولید شیشه 10 میل سکوریت چگونه است.

در این قسمت سعی میکنیم به اختصار توضیحاتی را در باب تولید شیشه های 10 دهیم.
در ابتدا توضیحاتی پیرامون ساخت شیشه بیان میکنیم و اینکه شیشه 10 میل به چه صورت ساخته می شود شیشه از ترکیبات سیلیس و آهک و کربنات دوسدیم تشکیل شده است که برای تولید یکنواخت شیشه 10 میل این مواد را مخلوط کرده و در دمای 1700 درجه حرارت می دهند تا به صورت خمیر در بیاید وخمیر بدست آمده را در نوارهایی قرار می دهند تا بر اساس ضخامت 10 میل در آمده و سپس بلافاصله پس از خروج از کوره هوای سرد دمیده می شود تا شیشه مقاومت و استحکام لازم را در مقابل هر تنش دمایی بدست اورد به این فرایند تولید شیشه سکوریت میگویند برای خرید شیشه سکوریت میتوانید از طریق وب سایت ما اقدام کنید.

 

تولید شیشه 10 میل لمینت چگونه است.

شیشه لمینت 10 میل هم از روی هم قرار دادن دو تا شیشه با ضخامت های یکسان، و یک طلق در بین دو شیشه تولید می شود. و این شیشه ها دارای کیفیت متفاوتی از لحاظ شفافیت هستند؛ و از کیفیت ساخت با هم تفاوتی ندارند و در دسته شیشه های کریستال ،سوپر کلیر و کلیر هستند؛ که شیشه های کریستال به نسبت شیشه های سوپر کلیر و کلیر قیمت به مراتب بالاتری دارد. البته ما دو نوع شیشه کریستال داریم که دسته اول وارداتی از کشور بلژیک و چین و دسته دوم کریستال ایرانی هستند که توسط متخصصان داخلی بومی سازی شده اند و همان کیفیت شیشه های کریستال خارجی را دارند تفاوت جزیی کریستال ایرانی در اینست که این شیشه ها به شیشه های مغز سفید و کریستال های خارجی به مغز آبی یا سبز معروف هستند اگرهزینه برای مشتری در اولویت باشد شیشه کریستال ایرانی گزینه مطلوب و مناسبی میباشد.قیمت خیلی ارزانتری به نسبت شیشه های وارداتی دارند.

 

موارد استفاده شیشه های 10 میل در کجاست.

شیشه ها با توجه به ضخامت کاربرد متفاوتی دارند؛ و هر چقدر ضخامت شیشه زیاد باشد می تواند در مقابل ضربه و فشار وارده تحمل بالایی داشته باشد شیشه های 10 میل هم جزو این دسته از شیشه هایی هستند که در مکان های مختلف کاربردهای متعددی دارد؛ و به دلیل ضخامت مناسب دارای استحکام و توان بالایی در مقابل فشار و دما هستند.
در لیست پایین مواردی از کاربرد شیشه های 10 میل بیان می شود.
1- رومیزی
2-صفحه های کابینت
3-کفپوش به جای سرامیک و موزاییک
4-راه پله
5-جان پناه ها به عنوان دیوار کشی در پشت بام منازل
6-بالکن های شیشه ای
8-ساخت آکواریوم های بزرگ
9-فرودگاهها
10-ویترین جواهر فروشی ها و صراف ها

شیشه لمینت 10 میل به عنوان جان پناه
استفاده از شیشه سکوریت 10 میل در جان پناه ها
شیشه های لمینت 10 میل کفپوش
اسفاده از شیشه لمینت 10 میل در کفپوش
استفاده از شیشه های 10 میل در حفاظ راه پله
شیشه لمینت 10 میل به عنوان حفاظ راه پله

شیشه های 10 میل در چند مدل ساخته می شوند.
شیشه های ساختمانی، دارای انعطاف بالایی در ایجاد طرح و نقشه هستند. و می توان هر گونه شیشه ای را با هر ضخامت و ابعاد در طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف و با کاربرد های مختلف تولید؛ و به دست مشتریان و متقاضیان رساند.
در اینجا به معرفی چند مدل از شیشه های 10 میل میپردازیم.
1- شیشه 10 میل لمینت
2-شیشه 10 میل سکوریت
3-شیشه 10 میل سکوریت ساتینا
4-شیشه 10 میل سکوریت سند بلاست
5- شیشه 10 میل فلوت ساده
6-شیشه 10 میل فلوت دودی و برنز
7-شیشه 10 میل سکوریت کریستال
8-شیشه 10 میل سکوریت سوپر کلیر
9-شیشه 10 میل سکوریت سوپر کلیر
10-شیشه 10 میل سکوریت کلیر
11-شیشه 10 میل لعابدار رنگی
12- شیشه 10 میل طرح دار
13-شیشه 10 میل لاکوبل رنگی تک رنگ و چند رنگ

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.