زنی که با موتور برقی همسرش را زیر گرفت و به قتل رساند

در حالی که قیمت موتور برقی های امروزی بسیار گرانتر است ولی در مصرف سوخت و آلودگی هوا بسیار نکات مثبتی دارد.

با طراحی منحصر به فرد، حداقل می توان گفت، هر کجا صاحبش آن را ببرد، بی توجه نخواهد بود. این امکان پذیر است زیرا موتور الکتریکی و سخت افزار کنترل سرعت در چرخ عقب قرار دارند.

با در نظر گرفتن تمام مزایا و معایب، پیش‌بینی اینکه موتورسیکلت‌های برقی در کجا ممکن است بیشترین پتانسیل را داشته باشند بسیار ساده است.

آنها ممکن است یک انتخاب ایده آل برای مالکانی باشند که از آنها در محیط های شهری و در سفرهای کوتاه تر استفاده می کنند. وضعیت برای آن دسته از رانندگانی که فقط برای سفرهای گاه به گاه مانند تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات می روند بسیار مشابه است.

برای آنها، داشتن یک موتورسیکلت سازگار با محیط زیست و استفاده آسان که از نظر تعمیر و نگهداری نیز تقاضای کمتری دارد، بر سایر کاستی ها برتری خواهد داشت.

با این حال، ظرفیت باتری و زمان شارژ می تواند یک عامل محدود کننده برای برخی از کاربردها باشد، جایی که موتورسیکلت های برقی ممکن است نامناسب باشند.

در نتیجه، موتورسیکلت های برقی ممکن است گزینه خوبی برای رانندگانی نباشند که اغلب به سفرهای طولانی تر یا مسیرهای طولانی خارج از جاده می روند.

واقعیت واضح دیگر این است که طیفی از تولیدکنندگان تازه کار و نسبتاً جدید در حال حاضر بر این بخش از بازار تسلط دارند. بسیاری از نام‌های بزرگ این صنعت به نظر می‌رسند که با این روند همراه نیستند، که غیرعادی نیست.

با توجه به درک نام تجاری و شهرت مربوطه، تولید کنندگان جریان اصلی همیشه هنگام ترکیب فناوری های جدید مراقب هستند. در نتیجه، رقبای تازه ظهور آنها می توانند در طراحی های خود خلاقیت بیشتری داشته باشند و از راه حل های نوآورانه مختلف استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.