زنی با خریدن انگشتر یاقوت کبود زنانه نقره چشم بازار را کور کرد

انگشتر یاقوت کبود زنانه نقره و جنس این سنگ قیمتی را میتوانید استعلام بگیرید.

یاقوت سنگی براق و قرمز تیره است که در طول زمان معنای خاص و نمادینی پیدا کرده است. در طول اعصار، یاقوت نشان دهنده اشراف، خلوص و اشتیاق بوده است.

از دوران باستان تا امروز، یاقوت سرخ توسط فرهنگ های سراسر جهان ارزشمند بوده است.یاقوت به عنوان یک سنگ محافظ شناخته می شود که می تواند شادی و اشتیاق را به زندگی صاحب آن وارد کند.

جدا از رنگ قرمز، به همین دلیل است که یاقوت برای یک عزیز یا در مناسبت هایی مانند روز ولنتاین یا سالگرد یک هدیه عالی است. از آنجایی که رنگ یاقوت به رنگ خون نزدیک است، که اکسیژن را به تمام قسمت‌های بدن حمل می‌کند، این سنگ نشان‌دهنده سرزندگی و نشاط است.

اعتقاد بر این است که سنگ قدرت تراز کردن و دادن انرژی به بدن را دارد. همچنین اعتقاد بر این است که یاقوت از فرد پوشنده در برابر موجودات منفی که انرژی مثبت را شسته می شود محافظت می کند و به طور کلی شادابی معنوی و سلامتی را ارتقا می دهد.

یاقوت از دیرباز نماینده عشق رمانتیک بوده است. گفته می شود که الهام بخش فداکاری و وفاداری در یک رابطه عاشقانه است. در واقع جواهرات فرانسوی در دهه 1800 از یاقوت به عنوان “سنگ بسیار دوست داشتنی” یاد می کردند. رنگ قرمز آتشین و درخشش می تواند حس حسی را در پوشنده القا کند.

جدا از مفاهیم رمانتیک، یاقوت سنگی زیبا و همه کاره است که هر کسی می تواند آن را بپوشد. گفته می شود که مراقبت از خود را در پوشنده ترویج می کند و اعتماد به نفس را برای مقابله با تمام جنبه های زندگی القا می کند.

گفته می شود که یاقوت سرخ باعث کاهش اضطراب و شک به خود می شود. یاقوت یک سنگ قیمتی است که پوشنده را تشویق می کند تا به طور کامل زندگی کند و هر اتفاقی که می افتد را در آغوش بگیرد.

این به کاربر اجازه می دهد تا قدرت و پتانسیل خود را از منظر قلب خود ببیند. یاقوت سرخ اغلب به عنوان هدیه برای پانزدهمین یا چهلمین سالگرد ازدواج داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.