دلیل توصیه پزشکان ب نخوردن پنیر خام

چرا به برخی افراد گفته می شود از پنیر خام خودداری کنند؟
یک شیمیدان محقق در وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) است، جایی که او در واحد تحقیقات لبنیات و غذاهای کاربردی سرویس تحقیقات کشاورزی (ARS)، بازوی تحقیقاتی اولیه USDA، مشغول به کار است.

ARS مسئول پیشرفت هایی مانند شیر کاهش یافته با لاکتوز و همچنین موزارلای کم چرب بود که از سال 1995 در برنامه ملی ناهار مدرسه استفاده شده است.

تونیک همچنین در انجمن شیمی آمریکا و بخش شیمی کشاورزی و مواد غذایی آن فعال است جایی که او در سال 2001 به عنوان صندلی خدمت کرد.

مراکز کنترل بیماری (CDC) و سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) توصیه می کنند که کودکان زیر پنج سال، زنان باردار و افرادی که دارای مشکلات نقص ایمنی یا بیماری مزمن هستند نباید محصولات شیر ​​خام مصرف کنند.

با این حال، بسیاری از خبره‌های پنیر – که اغلب ازپنیر چدار ورقه ای شیر پاستوریزه به عنوان “پنیر مرده” یاد می‌کنند معتقدند که پاستوریزه کردن نه تنها پاتوژن‌ها را از بین می‌برد، بلکه باکتری‌های طبیعی را نیز از بین می‌برد که به طعم کمک می‌کنند و ممکن است فواید سلامتی را به همراه داشته باشند.

CDC و FDA از شیر خام می ترسند زیرا هیچ مرحله پاستوریزاسیون برای از بین بردن پاتوژن های موجود وجود ندارد. آلودگی باکتریایی تنها از یک گاو می تواند از طریق کل شیر و سپس به تولید پنیر شیر خام سرایت کند.

بیماری های ناشی از E. coli O157:H7، Campylobacter و Salmonella با مصرف شیر خام و محصولاتی مانند پنیر شیر خام مرتبط است. لیستریوز، یک بیماری غیر معمول اما اغلب کشنده ناشی از لیستریا مونوسیتوژنز، ممکن است با شیر خام و پنیر تهیه شده از آن نیز مرتبط باشد.

سوراخ های پنیر از کجا می آیند؟

سوراخ ها در پنیر محلی گوسفندی نوع سوئیسی زمانی ایجاد می شوند که *Propionibacterium freudenreichii *زیرگونه shermanii اسید لاکتیک و پروپیونیک را متابولیزه می کند.

واکنش اولیه به این صورت است: 3 مولکول اسید لاکتیک، 1 مولکول اسید استیک، 2 مولکول اسید پروپیونیک، 1 مولکول دی اکسید کربن و 1 مولکول آب را تشکیل می دهند. اتم‌های اکسیژن و هیدروژن اضافی نیز تولید می‌شوند و این اتم‌ها به سمت آنزیمی می‌روند که انرژی را در سلول‌های باکتریایی منتقل می‌کند. پنیر سفید با سطح نسبتاً کم NaCl ساخته شده است که به باکتری ها اجازه می دهد زنده بمانند.

گاز دی‌اکسید کربن در نقاط ضعیف‌تر ماتریکس پنیر لیقوان گوسفندی تجمع می‌یابد و حباب‌هایی را تشکیل می‌دهد که آن‌ها را «سوراخ» یا «چشم» می‌نامیم. حدود 120 لیتر (32 گالن) دی اکسید کربن در طی رسیدن چرخ 175 پوندی پنیر سوئیسی تولید می شود. حدود یک سوم گاز به هوا می‌رود، نیمی از آن در کشک حل می‌شود و مابقی آن را تشکیل می‌دهد.

>یکی از بانک های شمالی ایتالیا 300000 چرخ پارمزان به ارزش 200 میلیون دلار را به عنوان وثیقه برای وام نگهداری می کند.

 • منابع:
  1. The Science of Cheese Is Weirder Than You Think
 • تبلیغات: 
  1. مراکز خرید روغن حیوانی معطر
  2. مردی هر روز صبح به جای صبحانه شیشه می خورد
  3. موفقیت یک فرد معروف که اتفاقی بود!
  4. افراد پولدار معمولا این رمز را برای گاوصندوق می گذارند

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.