دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل پرایم نجات پیدا کردن از سنگ کلیه!

بسته به نوع و پیچیدگی تجهیزات دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل پرایم ، عملیات تعمیر و نگهداری می تواند به صورت مستقل انجام شود یا می توان از یک تکنسین درخواست کرد.

تعمیر و نگهداری باید توسط پرسنل فنی آموزش دیده برای قطعات داخلی (مانند تعویض قطعات، تنظیمات خاص) و توسط کاربر برای قطعات خارجی (مانند شارژ کردن محصولات)، با روش ها و فرکانس هایی انجام شود که حداقل پارامترهای زیر را در نظر بگیرند:

نوع سیستم نصب شده
نوع آبی که باید تصفیه شود
نوع کاربرد (خانگی، دولتی، بیمارستانی، صنعتی و …)
پاکسازی یکی از مهمترین عملیات تعمیر و نگهداری است.

برای مؤثر بودن، باید زمان ها و روش هایی را ارائه کند که مطابق مقررات جاری در بخش خاص، در طول کل دوره کارکرد دستگاه که بین یک پاکسازی و سپری می شود، مطابقت پارامترهای میکروبیولوژیکی آب تأمین شده را تضمین کند. بعد.

با توجه به اینکه عملکرد یک معرف خاص به پارامترهای مختلفی بستگی دارد، از جمله: ماهیت و غلظت محصول، ماهیت آلودگی میکروبی، نمی توان از قبل یک نشانه کلی معتبر برای همه ضدعفونی کننده ها و برای همه شرایط عملیاتی ایجاد کرد. زمان عمل، دما، pH

به همین دلیل استفاده از محصولات حرفه ای با برگه اطلاعات فنی با نشانه های دقیق استفاده از اهمیت اساسی برخوردار است.

برای ضدعفونی حتی فرکانس‌های تعیین‌شده توسط قانون وجود ندارد، باید دستورالعمل‌های سازنده سیستم را دنبال کرد و دوره‌های مداخله را با توجه به نوع استفاده (فشرده یا پراکنده)، نصب (خانگی، عمومی و غیره) ارزیابی کرد. نوع دستگاه

با این حال، یک عملیات ضد عفونی همیشه توصیه می شود:

در حین نصب
در هر تعویض فیلتر
پس از مدت طولانی عدم استفاده

در هر صورت، مراجعه به دفترچه راهنمای استفاده و نگهداری ارائه شده توسط سازنده همیشه از اهمیت اساسی برخوردار است.

باید به عملیات تعمیر و نگهداری معمولی که به کاربر سپرده می شود و عملیات تمیز کردن، با پیشنهادات مناسب در مورد نوع محصولات مورد استفاده و هشدار در مورد خطرات ناشی از عملیات نادرست برای برخی از قطعات، توجه ویژه ای شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.