دانش آموزی با تفنگ کلاش اسباب بازی ساچمه ای ردیاب درست کرد!!

اسلحه های اسباب بازی هایی هستند که از تفنگ های واقعی تقلید می کنند، اما برای ورزش های تفریحی یا بازی های معمولی کودکان طراحی شده اند.

انواع مختلفی از تفنگ کلاش اسباب بازی ساچمه ای در همه اندازه ها، قیمت ها و موادی مانند چوب، فلز، پلاستیک یا هر ترکیبی از آنها وجود دارد.

از ماکت های چوبی حکاکی شده با دست گرفته تا تفنگ های پاپ تولید شده در کارخانه از Gilroy Gardens و تفنگ های کلاهکی موجود می باشد.

بسیاری از تفنگ‌های اسباب‌بازی جدیدتر رنگ‌های روشن و شکل‌های عجیبی دارند تا از اشتباه گرفتن آنها با سلاح‌های گرم واقعی جلوگیری کنند.

اسلحه های چوبی شبیه تفنگ های واقعی ساخته شده اند. این اسباب بازی ها اغلب دست ساز هستند، ممکن است قطعات فلزی داشته باشند یا نداشته باشند و با سطوح مختلفی از جزئیات ساخته شده اند.

تفنگ‌های باند لاستیکی، تفنگ‌های اسباب‌بازی هستند که برای شلیک یک یا چند نوار لاستیکی یا باند الاستیک استفاده می‌شوند.

تفنگ‌های لاستیکی اغلب در بازی‌های اکشن زنده مانند Assassins استفاده می‌شوند که در آن سلاح‌های اسباب‌بازی رایج و محبوب هستند.

آنها همچنین در دفاتر و کلاس های درس رایج هستند. اسلحه‌های باند لاستیکی اسباب‌بازی‌های محبوبی بوده‌اند که قدمت آن‌ها به اختراع نوارهای لاستیکی برمی‌گردد که در 17 مارس 1845 توسط استفان پری در انگلستان ثبت شد.

تفنگ‌های کلاهک، تپانچه کلاه یا تفنگ کلاهک، تفنگ‌های اسباب‌بازی هستند که در هنگام انفجار یک کلاه کوبه‌ای کوچک، صدای بلندی شبیه شلیک گلوله و دود ایجاد می‌کنند.

تفنگ های کلاهک در ابتدا از چدن ساخته می شدند، اما پس از جنگ جهانی دوم از آلیاژ روی ساخته می شدند و اکثر مدل های جدیدتر از پلاستیک ساخته می شدند.

اسلحه‌های مدل، تفنگ‌های اسباب‌بازی سایز کامل ژاپنی هستند که ظاهر، طراحی و عملکرد اسلحه‌های واقعی را بسیار شبیه‌سازی می‌کنند، اما نمی‌توانند هیچ پرتابه‌ای را شلیک کنند.

این یا به عنوان مدل های جرقه زنی نوع بسیار پیچیده ای از تفنگ های درپوش یا مدل های ساختگی غیر احتراق ارائه می شود. هر دو برای شناسایی و جلوگیری از تغییرات احتمالی مشمول قانون سختگیرانه کنترل اسلحه ژاپن هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.