خرید با کیفیت ترین شیشه سکوریت از کارخانه های شیشه سازی استان گیلان”قیمت خرید شیشه سکوریت “در استان گیلان

استان گیلان، یکی از شهرهای زیبای توریستی و گردشگری دربین تمام شهرهای ایران می باشد این شهر سالیانه گردشگران زیادی را از جای جای کشور را به سمت خود جذب می کندودرکنارهمه این موارد این شهر به دلیل پوشش گسترده از جنگل و دریا، آب و هوای خیلی مناسبی برای زندگی دارد؛ وبه همین دلیل افراد زیادی درحوزه خرید املاک ،ویلا سرمایه گذاری می کنند. درمقابل تقاضای بالای مسکن، خرید شیشه های ساختمانی به عنوان یکی ازملزومات اساسی و مهم مسکن خیلی بالاست. و فعالین حوزه پنجره های دو جداره و شیشه های ساختمانی، درخواست زیادی برای خرید شیشه سکوریت دارند. بر همین اساس کارخانه های بزرگ شیشه سازی،دراستان گیلان و شهرهای حاشیه برای پوشش نیازاین استان به تولیدانواع شیشه های ساختمانی،با طرح ها و مدل های متنوع میپردازند و این شیشه ها را در حجم عمده به خریداران ارائه می دهند.

شیشه سکوریت برای استان گیلان
شیشه سکوریت برای استان گیلان

توزیع عمده شیشه سکوریت برای سازندگان پنجره های دوجداره

پنجره های دوجداره، از ماده سخت و محکم upvc ساخته می شوند و به صورت چند محفظه ای ساخته می شود. تا بتواند در مقابل عبور گرما و سرما، مقاوم باشد و از هدررفت انرژی جلوگیری نماید. مهمترین مزیت بارز این پنجره ها جلوگیری ازنفوذ آب به داخل منزل میباشد واستان گیلان، هم به دلیل بارش های زیاد و گرمای بالای تابستان نیاز استفاده از پنجره های دوجداره، را هر روز بیشتر می کند و فعالین این حوزه معمولا از شیشه های سکوریت یا فلوت، برای نصب دراین پنجره ها استفاده می کنند بیشتر پنجره های نصب شده در منازل این استان برای بهره مندی از منازل بکر،آن منطقه در ابعاد بزرگ ساخته می شوند و یکی از دلایلی که استفاده از شیشه سکوریت، را با اهمیت جلوه می دهد مقاومت بالای این شیشه در مقابل نوسانات دمایی و خطر شکستن است و بهتر است فعالین پنجره های دوجداره، برای امنیت بیشتر ساکنین منازل از شیشه های سکوریت، استفاده نمایند.
برای خرید عمده شیشه سکوریت و یا هر نوع شیشه ای در حجم عمده برای استان گیلان می توانید با ما درتماس باشید.

توزیع عمده شیشه سکوریت برای سازندگان پنجره های دوجداره
شیشه سکوریت پنجره دوجداره
شیشه سکوریت دکوراتیو برای پنجره های دوجداره

قیمت خرید شیشه های لمینت ضد ضربه با ضخامت های بالا برای ویلاهای لوکس

ویلاهای لوکس، جزو ساخت و سازهای بالای این استان می باشد و بیشتر افراد سرمایه گذار برای گذران تعطیلات مدت های محدودی در این ویلاها حضور دارند وچون سرمایه گذاری بالایی چه درساخت و تامین لوازم منزل انجام داده اند باید ابزارهای استفاده شده بتواند به خوبی امنیت این منازل را تامین نماید. بهترین گزینه برای استفاده در شیشه های ساختمانی در این ویلا شیشه های لمینت ضد ضربه با ضخامت بالا می باشد این شیشه ها با استفاده از ماده نانو کوتینگ در مقابل هرضربه ای مقاوم می باشد و درصورت نبود ساکنین منزل از ورود افراد سارق یا غیرمجاز جلوگیری می کند شیشه های لمینت ضد ضربه مقاومت خیلی بالایی درمقابل شکست دارد و یکی از گزینه های امنیتی مهم برای منازلی می باشد که ساکنین آن همیشه در این ویلاها حضور ندارندونگران ایمنی منازلشان در مقابل سارقین هستند.

شیشه سکوریت یا لمینت ضد سرقت
شیشه سکوریت ویلاهای لوکس
شیشه سکوریت ویلاهای لوکس
شیشه سکوریت برای ویلاهای لوکس

استفاده از شیشه سکوریت مات شونده برقی برای ویلاهای شیشه ای

امروزه ساخت ویلای شیشه ای دراستان هایی که از جنگل های انبوه پوشیده شده خیلی مورد استقبال قرارگرفته این ویلاها به منظور استفاده حدکثری از فضای خارجی به صورت شیشه ای ساخته می شوند تا اهالی منزل بتوانند تمامی مناظر اطراف را دید کامل داشته باشند اما یکی از معایبی که ویلاهای شیشه ای دارند اینست که درهنگام تاریکی هوا وروشن شدن چراغ های داخل منزل تمامی قسمت های داخلی دید خارجی دارد کارخانه های تولید کننده شیشه برای رفع نگرانی صاحبان این ویلاها شیشه های هوشمند مات شونده را تولید کرده اندکه به صورت شیشه سکوریت یا لمینت درضخامت های مختلف تولید میگردند. این شیشه ها درهنگام تاریکی هوا میتوان از حالت شفاف به مات تبدیل کرد تا فضای داخلی ویلا دیده نشود برای آشنایی بیشتر با مزیت های شیشه های هوشمند این مقاله را مطالعه بفرمایید.

شیشه مات شونده برقی
شیشه مات شونده برقی

کدام شیشه های ساختمانی جزو تقاضای بالای خرید در استان گیلان هستند.
دراین استان به علت شرایط خاص آب و هوایی و زندگی، منازل مسکونی زیادی با مدل ها و سلایق مختلف ساخته می شود که شیشه های ساختمانی یکی از خریدهای کلی فعالین حوزه ساخت و ساز می باشد بیشتر خانه های این استان را منازل روستایی،آپارتمانی شهری ،ویلایی روستایی و شهری،ویلاهای لوکس درحاشیه کوهها و جنگل ها تشکیل می دهد به همین دلیل با توجه به نوع بافت به کار رفته شیشه های ساختمانی مورد استفاده در منازل تغییر می کند عمده ترین شیشه های مورد تقاضای بالا در این استان شامل موارد زیر می باشد.
1-شیشه سکوریت ساده و طرح دار
2-شیشه سکوریت (کریستال-سوپرکلیر-کلیر)
3-شیشه لمینت ضد ضربه و ضد سرقت
4-شیشه رنگی
5-شیشه لاکوبل رنگی
6-شیشه فلوت ساده و طرح دار
7-شیشه رفلکس(نقره ای-آبی-برنز-دودی-سبز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.