با لامپ شمعی لوستر بروکس زیباترین اکسسوری برای نورافشانی خانه را ایجاد کنید

اگر به تجمل و شیک بودن علاقه دارید، عاشق اشراف و قرون وسطی هستید، در این صورت لامپ شمعی لوستر بروکس برای شمع ها گزینه بسیار خوبی برای شما خواهند بود.

با وجود غلبه سبک مدرن در فضای داخلی، لوسترهای شمع همچنان مرتبط هستند.

چنین لوسترهایی فضایی لطیف و لطیف در فضای داخلی ایجاد می کنند و در عین حال می توانند اتاق را به لطف تعداد زیادی لامپ شمع روشن کنند.لوستر شمع

از تاریخچه لوستر شمع:
در قرون وسطی، کلیساها و کلیساهای اروپا با شمع های ساده روی تیرهای چوبی تزئین می شدند.

این نوع لامپ نور ضعیفی می داد، در حالی که دوده و دود در اتاق تشکیل می شد. اما زمان ثابت نمی ماند، در حال حاضر در دوران قرون وسطی بالا (قرن IX)، تیرهای چوبی به یک قاب فلزی تغییر یافته و شمع به یک لبه مخصوص وصل شده است.

ما می توانیم چنین لوستری را در زمان خود ببینیم. لامپ های حلق آویز در کلیساهای آلمان در جهان بسیار معروف شده اند.

لامپ با فانوس های برج در فاصله متقارن تزئین شده بود و بین آنها یک شمع قرار داشت. چنین لوستر شمعی دایره ای به تزئین سالن سلطنتی در لورش و کلیسای جامع Speer در آلمان تبدیل شد.

در خانه های معمولی، لوسترهای ارزان قیمت به شکل شمع از برنز، برگ های تاک تزئینی یا مجسمه هایی به شکل سر شیر، یک شوالیه، ساخته می شد که صلیب را تزئین می کرد.

امروزه دیدن چنین لوسترهایی بسیار نادر است؛ لوسترهای مدرن با شمع به شکل شمعدان های سخت برای منابع نور بدون آباژور ساخته می شوند.

جهت رومانسک (سبک روستایی) در اروپا، فرانسه، آلمان و اسپانیا بیشترین محبوبیت را داشت.

ویژگی های لامپ به صورت شمع:
لوسترهای عتیقه به شکل شمع در اتاق های بزرگ با سقف های بلند محبوب هستند. این لوستر از منابع نوری مانند لامپ های LED استفاده می کند، به لطف شکل منحصر به فرد، لامپ ها واقعا شبیه یک شمع واقعی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.