انواع طریقه باز شدن و خصوصیات آنها

کشویی

اگرچه بیشتر به عنوان جداکننده برای فضاهای داخلی استفاده می شود، درب چوبی اتاق خواب جایگزین مناسبی هستند. با باز شدن به سمت بیرون به جای بیرون یا داخل، اینها می توانند انتقالی نرم از فضای بیرونی به فضای داخلی را فراهم کنند و به ویژه برای فضاهای تنگ مفید باشند.

درب ضدسرقت علاوه بر ظاهر منحصر به فرد، حرکت ساده و عملکرد صرفه جویی درب چوبی اتاق خواب فضا، به لطف فناوری های جدید می توانند بسیار ایمن باشند و به عنوان عایق های کارآمد عمل کنند.

کشویی

درب های ورودی کشویی جایگزین مناسبی هستند. با باز شدن به سمت بیرون به جای بیرون یا داخل، اینها می توانند انتقالی نرم از فضای بیرونی به فضای داخلی را فراهم کنند و به ویژه برای فضاهای تنگ مفید باشند.

درب ضد صدا علاوه بر ظاهر به فرد، حرکت ساده و عملکرد صرفه جویی درب ضد صدا در فضا، به فناوری های جدید می توانند بسیار ایمن باشند و به عنوان عایق های کارآمد باشند.

درب های بزرگ برای بیانیه
اندازه درب ضد سرقت روکش راش اغلب توسط قاب درب خانه محدود می شود و ارتفاع درهای استاندارد بیشتر از 80 اینچ (یا 203 سانتی متر) نیست. اما از آنجایی که معماران و صاحبان خانه‌ها راهروهای بزرگ، سقف‌های بلند و جادار بودن را در خانه‌های امروزی در اولویت قرار می‌دهند، درب‌های جلویی بزرگ به یک روند در طراحی مدرن تبدیل شده‌اند و بر بازار معماری تسلط دارند.

اگرچه درهای بزرگ سرمایه گذاری بزرگ تری هستند، اما به طور خودکار خانه ها را بزرگ جلوه می دهند و اولین تاثیر قوی و دلپذیری از خود به جای می گذارند. بنابراین، برای دستیابی به آن ظاهر شیک مدرن، یک درب بزرگ قطعا می تواند یک افزودنی ایده آل باشد – و از این رو باید هنگام طراحی ورودی یک خانه معاصر مورد توجه قرار گیرد.

  • منابع:
    1.  ?How to Choose the Front Door of a House
  • تبلیغات: 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.